Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 13 травня 2020 року
15.05.2020 | 12:14 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

13 травня 2020 року Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Г. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

13 травня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. супроводжувала проект Закону “Про оборонні закупівлі” (реєстраційний № 2398-д, розроблений народними депутатами України Завітневичем О. М. та ін., друге читання), який повернуто на повторне друге читання.

Також, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві” (реєстраційний № 3205, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін.), який відхилено та альтернативний проект Закону “Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві” (реєстраційний № 3205-1, розроблений народними депутатами України Цабалєм В. В. та ін.), який направлено на повторне перше читання.

Засідання комітетів Верховної Ради України

13 травня 2020 року на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” та інших законів України щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції” (реєстраційний № 3295, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу та проект Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель” (реєстраційний № 2280, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін., друге читання), розгляд якого перенесено на наступне засідання.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json