Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 25 – 29 січня 2021 року
04.02.2021 | 09:33 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарне засідання Верховної Ради України

29 січня 2021 року Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

29 січня 2021 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні” щодо терміну набрання чинності окремими положеннями” (реєстраційний номер 4090, розроблений народними депутатами України Гетманцевим Д. О. та ін.), який прийнято.

29 січня 2021 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях” (реєстраційний номер 3952, розроблений народним депутатом України Стефанчуком Р. О.), який прийнято за основу.

 

Засідання комітетів Верховної Ради України

25 січня 2021 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. на засіданні комітету з питань економічного розвитку супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про Антимонопольний комітет України” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету” (реєстраційний номер 3132, розроблений народним депутатом України Підласою Р. А.), який рекомендовано прийняти в другому читанні з техніко-юридичними правками.

26 січня 2021 року на засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашка І. Р. та його заступника Висоцького Т. М. було розглянуто питання про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1344 щодо забезпечення реалізації комплексного відновлення Мінагрополітики.

27 січня 2021 року відбулось засідання комітету з питань аграрної та земельної політики за участю заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенка С. М. та Висоцького Т. М., під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до статті 4 Закону України “Про пестициди та агрохімікати” щодо ввезення пестицидів на митну територію України” (реєстраційний номер 2289, розроблений народними депутатами України Тарасовим О. С. та ін.), прийняття рішення щодо якого перенесено та проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин” (реєстраційний номер 4396, розроблений народними депутатами України Юрчишиним Ю. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2