Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів»

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” (далі – проект Закону) Мінекономіки робить оголошення про його публікацію.

Проект Закону розроблено Мінекономіки з метою виконання Українською Стороною зобов’язань за Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони та добросовісного виконання Постанови Арбітражної групи в рамках спору у зв’язку із тимчасовою забороною експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді.

Проект Закону, пояснювальна записка, порівняльна таблиця та аналіз регуляторного впливу до проекту Закону розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства економіки України http://www.me.gov.ua/  в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

  • 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, департамент зовнішньоекономічної діяльності та торговельного захисту, Міністерство економіки України, e-mail: dispute.settlement@me.gov.ua.
  • 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json