Головна » Пріоритетні реформи » РОЗВИТОК ЕКСПОРТУ » Інформація для експортерів » Інформація щодо змін у торговельних режимах в країнах світу

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація про заборону вивозу живої худоби з Казахстану
04.11.2019 | 16:46 | Департамент розвитку експорту

За інформацією Посольства України в Республіці Узбекистан, у зв’язку із підвищеним попитом на внутрішньому ринку Узбекистану на живу худобу, Міністерство сільського господарства Казахстану 10 жовтня 2019 р. прийняло рішення про заборону вивозу живої худоби з Казахстану терміном на шість місяців.

Довідково: Республіка Казахстан — це основний постачальник худоби до Узбекистану. У минулому році з РК до РУ було експортовано 50 000 голів великої рогатої худоби, а за 6 місяців поточного року – 63,5 тисячі голів великої рогатої худоби.

Згадана заборона поширюється на телят жіночого роду у віці до одною року, теличок старше одного року, а також на корів, овець і кіз.

Відповідно до доручень Президента РУ, до 2021 року в Узбекистані мають бути створені 270 тваринницьких комплексів і 260 молочних підприємств або тваринних кластерів розрахованих на утримання 300-500 голів худоби кожен.

Посольство України в Республіці Узбекистан рекомендує компанiям-експортерам великої рогатої худоби, українським виробникам кормiв для птахівництва та тваринництва активізувати свою роботу на yзбeцькoмy аграрному ринку.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json