Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Розширення провадження туроператорської діяльності
11.11.2019 | 10:10

У разі наміру ліцензіата розширити провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, який провадиться ним частково, додатковою частиною він подає до органу ліцензування заяву про розширення провадження такого виду господарської діяльності, в якій зазначає вид господарської діяльності, до якого він має намір розширити свою діяльність (повністю або частково, доповнений додатковою частиною), відповідно до переліку видів господарської діяльності, визначених статтею 7 цього Закону, разом з документами згідно з відповідними ліцензійними умовами.

Заява про розширення провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, вважається заявою про отримання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, та розглядається органом ліцензування за аналогією з порядком розгляду заяви про отримання ліцензії. Плата за надання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, справляється як за отримання нової ліцензії відповідно до частини першої статті 14 цього Закону, якщо інше не передбачено законом.

Ліцензіат набуває право на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у розширеному вигляді у термін, встановлений частиною дев'ятою статті 13 цього Закону.

Форми документів на розширення провадження діяльності (здійснюється в порядку і в терміни, визначені для отримання ліцензії)

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВИ ТА ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДО НЕЇ ДОДАЮТЬСЯ ДО ОРГАНУ ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Варіант 1. Електронна подача документів на Єдиному державному порталі адміністративних послуг https://my.gov.ua/ (потрібен електронний цифровий підпис)

  1. Зареєструватись та/або увійти до персонального кабінету
  2. У пошуковому вікні набрати "туроператорська діяльність"
  3. Вибрати необхідну послугу, наприклад,  Розширення провадження туроператорської діяльності
  4. Замовити послугу

Варіант 2. Поштовим відправленням з описом вкладення (Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Департамент туризму та курортів (вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008))

Варіант 3. Нарочно (з описом вкладення) в скриньку для поштової кореспонденції Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Адреса органу ліцензування:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Департамент туризму та курортів

вул. Грушевського, 12/2, м. Київ,

Будинок Уряду, 6 під’їзд.

Понеділок – П’ятниця  з 9.00 до 20.00,

Найближча станція метро "Хрещатик" (вихід до вул. Інститутська).  Під’їзд № 6 Будинку Уряду знаходиться по вул. Садова.

Відповідальна особа: Осадча Лариса Миколаївна

Тел. 596-67-67*3470 (додатковий номер 3470 вводиться через *)

e-mail: losadcha@me.gov.ua

РЕЗУЛЬТАТ РОЗГЛЯДУ ЗАЯВИ

Рішення щодо розширення діяльності розміщуються на офіційному веб-сайті Мінекономіки www.me.gov.ua у розділі "Діяльність-Туризм-Туроператорська діяльність-Рішення щодо ліцензування туроператорської діяльності".

Дані про рішення органу ліцензування щодо розширення або звуження виду господарської діяльності ліцензіата вносяться до Ліцензійного реєстру суб'єктів туроператорської діяльності.

ПЛАТА ЗА ЛІЦЕНЗІЮ ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ

Плата за надання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, справляється як за отримання нової ліцензії відповідно до частини першої статті 14 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", якщо інше не передбачено законом.

Плата за видачу ліцензії проводиться у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Мінекономіки рішення про видачу ліцензії.

Плата за видачу ліцензії проводиться за місцем реєстрації ліцензіата за кодом бюджетної класифікації 22011800 "Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності" на бюджетні рахунки, відкриті Державною казначейською службою за відомчою ознакою Мінекономіки – "11" у розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення рішення про видачу ліцензії. 

Рахунок вказується у рішенні про видачу ліцензії.

Відповідно до статті 7 Закону України "Про державний бюджет України на 2019 рік"  прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2019 року - 1921 гривня, з 1 липня - 2007 гривень, з 1 грудня - 2102 гривні.

Документом, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії, є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) з поштового відділення зв'язку.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону несплата за видачу ліцензії відповідно до частини другої статті 14 Закону є підставою для анулювання ліцензії.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2