Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

23
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату»
10.08.2020 | 08:38 | Департамент регуляторної політики та підприємництва

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює проект розпорядження  Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату» (далі – проект розпорядження).

Метою проекту акта є актуалізація Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності шляхом внесення до нього змін.

Прийняття проекту розпорядження дозволить актуалізувати та привести у відповідність до вимог чинного законодавства План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1413, що в свою чергу сприятиме упорядкуванню роботи центральних органів виконавчої влади щодо підготовки нормативно-правових актів з питань дерегуляції бізнесу та їх реалізації.

Електронну версію проекту розпорядження розміщено на сайті Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у розділі «Обговорення проектів документів».

Зауваження та пропозиції надсилати в електронній або письмовій формі за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: vluferenko@me.gov.ua


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json