Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

03
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою»
29.05.2020 | 13:48 | Департамент аграрної політики

1. Розробник: 

Розроблено Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України разом із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру.

2. Стислий виклад змісту проекту

Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою» (далі – проект наказу) розроблено за ініціативою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Проектом наказу вносяться зміни, що передбачають приведення нормативно-правового акту у відповідність до вимог чинного законодавства України та скасування необхідності інформування центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, про обсяги виконаних робіт із землеустрою виконавцями (розробниками) робіт із землеустрою.

3. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта

Електронну версію проекту наказу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (http://www.me.gov.ua) у розділі «Документи» в рубриці «Обговорення проектів документів» та офіційному сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (http://land.gov.ua) в мережі Інтернет.

4. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця, з дня публікації цього оголошення, у письмовій та електронній формі.

5. Адреси для надсилання зауважень і пропозицій:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України:  01008, Україна, м. Київ, вулиця Грушевського, 12/2,  тел.: (044) 200-47-73*4058;  e-mail: srudenko@me.gov.ua.

Державна служба України з питань геодезії, картограіії та кадастру: МСП 03680, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3,  тел. (044) 299-35-14; факс 249-96-70; e-mail: land@land.gov.ua.

Державна регуляторна служба України:  01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11,  тел. 285-05-55, факс 254-43-93, e-mail: inform@dkpp.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json