Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту спільного наказу Міністерства економіки України та Фонду державного майна України «Про затвердження Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) Мінекономіки повідомляє, що проект спільного наказу Мінекономіки та Фонду державного майна України «Про затвердження Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені на сайті Мінекономіки (розділ «Обговорення проектів документів»).

Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, уповноваженому органу – Державній регуляторній службі України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти: [email protected]).

Зауваження та пропозиції до проекту спільного наказу Мінекономіки та Фонду державного майна України «Про затвердження Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності» прийматимуться від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань департаментом політики власності Мінекономіки протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 01008,  м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, адреса електронної пошти: [email protected].

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json