Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в роботі Верховної Ради України сьомого скликання протягом 15 – 19 вересня 2014 року
24.09.2014 | 18:09 | Департамент забезпечення роботи Міністра.

Пленарні засідання п’ятої сесії Верховної Ради України

16 вересня 2014 року виконувач обов’язків Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максюта А. А. взяв участь у пленарному засіданні Верховоної Ради України під час прийняття проекту Закону України “Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони” (реєстраційний № 0098).

Засідання комітетів Верховної Ради України

16 вересня 2014 року заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Пятницький В. Т. взяв участь у засіданні Комітету з питань європейської інтеграції під час розгляду проекту Закону України “Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони” (реєстраційний № 0098).

Відповідно до календарного плану п’ятої сесії Верховної Ради України сьомого скликання наступне пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 14 жовтня 2014 року.

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2