Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
363 / 368
Просимо надати розяснення щодо правомірності встановлення вимог Замовників до предмету закупівлі - тверде паливо - вугілля камяне марок за ДСТУ 3472 з розміров кусків, які не передбачені ДСТУ 7146:2010. У звязку зі скасуванням ДСТУ 1924, на данний час единим ДСТУ, який встановлює вимоги щодо розміру кусків вугілля марок за ДСТУ 3472 є ДСТУ 7146:2010. Отже, з вказаного випливає, що Замовники не можуть встановлювати інші розміри кусків вугілля марок, ніж передбачені ДСТУ 7146. Просимо надати перелік чинних нормативно-правових актів та державних стандартів, якими визначаються розміри кусків вугілля камяного марок за ДСТУ 3472. Крім того, за допомогою ДСТУ 1924 можна було визначити еквівалент вугілля камяного за марками. Отже, виникає питання як учасникам задля забеспечення законності публічних закупівель визначати еквівалент товару?
Відповідь
26.02.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
288 / 287
Учасника 1 дискваліфікували, він не оскаржив цю дискваліфікацію. Замовник визнав Учасника 2 переможцем. Учасник 1 подав скаргу в АМК щодо визначення переможцем Учасника 2, але свою дискваліфікацію не оскаржував, визнав що його дискваліфікували законно. У ч.1 ст.18 Закону "Про публічні закупівлі" зазначено, що скаржник (Учасник 1) має довести (обґрунтувати) порушення свого права. Чи можна вважати, що Учасник 1 має право на оскарження перемоги Учасника 2, при відсутності можливості того, що його (учасника 1)визнають переможцем? Іншими словами, оскільки Учасник 1 не оскаржив свою дискваліфікацію, чи можна вважати, що він може мати місце порушене право чи законні інтереси такої особи? https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-13-000050-b
Відповідь
26.02.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
366 / 382
Згідно рішення Запорізької обласної ради №2 від 20.04.2016 року (яка є власником Комунальної установи "Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань" Запорізької обласної ради) визначено обов'язкове застосування електронної системи закупівель товарів і послуг (ProZorro) у виконавчому апараті Запорізької обласної ради та комунальних підприємствах, установах та закладах обласної ради для закупівлі, робіт і послуг, які здійснюються за кошти обласного бюджету, за умови, що вартість предмета закупівлі становить не менше 30 тис. грн. та не перевищює межі, встановленої Законом України "Про публічні закупівлі" відповідно до регламенту роботи авторизованого електронного майданчику. Наразі у 2019 році виникла потреба у закупівлі послуг з технічного обслуговування ліфтів, річна сума закупівлі складає 40395,60 грн, у місті Запоріжжя такі послуги надає тільки 1 організація, яка не є природною монополією. Просимо надати роз'яснення чи потрібно проводити закупівлю із застосуванням системи електронних закупівель Prozorro (допорогові торги), та якщо у разі проведення процедури закупівлі із застосуванням системи електронних торгів Prozorro (допорогові торги) закупівля буде визначена такою що не відбулася просимо роз'яснити подальші дії замовника. Дякуємо!
Відповідь
26.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
325 / 353
В плані закупівель на початок року закладено 100 тис. за певним кодом. Ми укладаємо договір на 30 тис. грн за цим кодом чи зобовязані ми звітувати про цей договір в системі?
Відповідь
26.02.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
454 / 456
Добрий день? Відповідно до річного плану закупівель передбачено придбати за кодом 33600000-6 «Фармацептична продукція» товару на загальну суму 217709 грн грн., в т.ч. Медикаменти 20800 грн, Реактиви для визначення групи крові 4 309 грн, Вакцини проти грипу 12600 грн,Туберкулін 180000 грн. 1.Чи потрібно проводити відкриті торги на загальну суму за кодом 33600000-6 чи можна окремо на вакцину, туберкулін, реактиви ,медикаменти? 2.Якщо можна окремо, це повинні бути відкриті торги незалежно від суми договору чи можна провести відкриті торги на туберкулін, а на інше укласти прямий договір?
Відповідь
Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2