Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інна Мєтєлєва зустрілась з Керівником офісу Міністра землеробства Латвійської Республіки
10.10.2019 | 17:10 | Прес-служба Мінекономіки.

9 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва провела зустріч з Керівником офісу Міністра землеробства Латвійської Республіки Янісом Еглітісом та представниками Державної служби захисту рослин Латвії та Держпродспоживслужби України.

У ході зустрічі Інна Мєтєлєва подякувала Янісу Еглітісу за допомогу надану в реалізації Проекту TWINNING “Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб”.

“Цей важливий проект тривав два роки та був направлений на захист продовольчої безпеки України. Його пріоритетними завданнями було гармонізувати законодавство України до законодавства ЄС  у сфері засобів захисту рослин та здоров'я рослин, а також посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб. Завдяки його реалізації ми ще більше наблизили та адаптували українське законодавство до європейських стандартів та допомогли розвинути потенціал і можливості працівників наших державних інспекційних органів і лабораторних мереж”, - зазначила заступниця Міністра.

Також, у ході розмови, учасники зустрічі зупинилися на питаннях розвитку двостороннього співробітництва між країнами в галузі агропромислового комплексу, зокрема в контексті розробки нової Програми двостороннього співробітництва Україна-Латвія в галузі АПК на 2020-2022 рр.

“Ми зацікавлені у продовжені двосторонньої співпраці між нашими країнами, насамперед в питанні запозичення Латвійського досвіду у галузі розвитку сільських територій, фермерства, а також цифровізації аграрного сектору. Ці питання є важливими й пріоритетними в роботі нашого Міністерства, тому ми зацікавлені в ефективній співпраці з іншими країнами для імплементації важливих реформ”, - підкреслила Інна Мєтєлєва.

Довідково

Проект ЄС TWINNING "Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб" розпочав свою діяльність 13 березні 2017 року, його діяльність тривала до 12.10.2019 року.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2