Міністерство економіки України

Майже 2 тисячі підприємців з України взяли участь у Програмі для менеджерів від німецького уряду

Цього тижня у Федеративній Республіці Німеччина відбулася низка ділових заходів з нагоди 25-річчя Програми Федерального міністерства економіки та захисту клімату для менеджерів «Fit for Partnership with Germany», у якій Україна бере участь з 2001 року. За цей час в рамках Програми кваліфікацію підвищили 1864 менеджери з України. Захід організовано за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Програма «Fit for Partnership with Germany» дає змогу українським підприємцям та менеджерам підвищувати професійні компетенції у сфері ведення бізнесу, а також набувати нових компетенцій для ведення зовнішньоекономічної діяльності, встановлювати ділові контакти з німецькими та іншими іноземними партнерами, сприяти просуванню української продукції та послуг на міжнародних ринках.

Так, участь України у Програмі «Fit for Partnership with Germany» було продовжено ще на 3 роки. Нова назва Програми «Partnering in Business with Germany».

Наразі Програма не лише підтримує розвиток українського підприємництва, але й працює задля відбудови нашої країни. Нові контракти з німецьким бізнесом і спільні проекти дозволяють підприємцям підтримати власний бізнес, зберегти робочі місця, розширювати напрями діяльності та виходити на нові ринки. Водночас у 2023 році завдяки Програмі було досягнуто домовленостей щодо лікування українських пацієнтів у Німеччині, включено українські медичні заклади у програму німецько-українського партнерства, відновлено низку логістичних ланцюжків, організовано доставку гуманітарних вантажів до низки регіонів тощо.

Мінекономіки всебічно підтримує такі ініціативи і цінує допомогу німецького уряду. Також міністерство висловлює вдячність компанії GIZ за підтримку функціонування української економіки, зокрема, малого і середнього бізнесу навіть в умовах війни.

В рамках Програми учасники вдосконалюють свої компетенції у сфері міжнародного економічного співробітництва, щоб стати добре підготовленими для партнерства з німецькими компаніями. Учасники обмінюються досвідом з представниками німецьких компаній, що дає їм можливість успішно впроваджувати модернізації у власній компанії, здійснюють візити на німецькі підприємства. Програма підтримує учасників у встановленні або поглибленні контактів з німецькими компаніями, сприяє започаткуванню бізнесу тощо. Так, у 2023 році малими та середніми підприємствами укладено договорів більше ніж на 3 млн євро.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json