Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

23
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд затвердив Державне оборонне замовлення на 3 роки


14.02.2017 | 18:10 | Прес-служба Мінекономрозвитку

14 лютого за поданням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Уряд ухвалив Державне оборонне замовлення на 2017-2019 роки.

Середньострокове державне оборонне замовлення ухвалюється вперше і передбачає прогнозованість витрат державного бюджету, створює умови для рівномірного завантаження підприємств ОПК та сталого розвитку їхніх виробничих потужностей.

“Планування державного оборонного замовлення на 3 роки є частиною середньострокового економічного планування, яке Уряд запровадив цього року”, - пояснює заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Державне оборонне замовлення на 2017-2019 роки передбачає фінансування закупівель озброєння та військової техніки (превалююча частина), модернізацію існуючих зразків озброєння, відновлення виробничих потужностей українських підприємств ОПК та роботи щодо створення нових зразків озброєння. В 2017 році фінансування потреб державних замовників було збільшено в порівнянні з попереднім роком, частка видатків з загального фонду державного бюджету також зросла.Звертаємо увагу на те, що Державне оборонне замовлення на 2017-2019 роки - це документ з обмеженим доступом, і в інтересах національної безпеки деталі його змісту не можуть бути оприлюднені.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json