Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна співпрацюватиме з Саудівською Аравією у сфері фінансів, енергетики, приватизацїі та ІТ
18.04.2017 | 16:26 | Прес-служба Мінекономрозвитку

5-7 квітня 2017 року в Ер-Ріяді (Королівство Саудівська Аравія) пройшло V засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, у якій взяла участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська.

Основною темою засідання стало залучення інвестицій до України та розширення торговельної співпраці. Україна прагне збільшувати поставки експорту до Саудівської Аравії не тільки за рахунок сільськогосподарської продукції (ячменю та пшениці), а також збільшуючи  постачання високотехнологічних товарів (вироби з чорного металу).

“Нам потрібно налагоджувати прямий діалог між підприємцями двох країн шляхом проведення відео-конференцій, В2В-зустрічей. З цією ж метою ми домовились провести двосторонній бізнес-форум в жовтні 2017 року та засідання Українсько-саудівської ділової Ради”, - розповіла Наталія Микольська.

На Комісії Україна та Саудівська Аравія домовилися:

– розглянути можливість відкриття для українських банків фінансування у рамках Саудівської експортної програми;

– вивчити питання реалізації проектів у сфері нафтогазового сектору та альтернативної енергетики;

– сприяти  участі Саудівської сторони у приватизації об’єктів, пакети акцій яких плануються до приватизації у 2017 році;

– обмінюватися досвідом щодо формування державної політики у сфері розвитку інновацій та високих технологій;

– розглянути можливість інвестицій Саудівської Аравії у фонд підтримки стартапів в Україні та її участі у програмі створення мережі технологічних інкубаторів на території України;

– прискорити процес узгодження тексту проекту Технічної програми кооперації Мінекономрозвитку України та Саудівською організацією стандартів, метрології та якості у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності.

Під час перебування у Саудівській Аравії Наталія Микольська також зустрілася з заступником Міністра торгівлі та інвестицій Мухаммадом Аль-Aбдулджаббаром та з Генеральним Директором Саудівської експортної програми Саудівського фонду розвитку Ахмедом Аль-Ганнамом. Домовилися розвивати торговельну-економічну співпрацю і допомогти бізнесу налагодити прямі контакти, зокрема через український Офіс з просування експорту.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json