Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку залучило гравців ІТ-екосистеми до розробки секторальної експортної стратегії
09.10.2018 | 10:57 | Прес-служба Мінекономрозвитку

8-9 жовтня в Києві за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в рамках реалізації проекту “Експортна стратегія України” проходить дводенний воркшоп за участю Рубена Ньювенхауза, керівника інвестиційного напрямку StartupAmsterdam.

Мета експертної зустрічі - поєднати усіх гравців ІТ-екосистеми у єдине ціле, що також передбачено Експортною стратегією для сектору інформаційно-комунікаційних технологій, над розробкою якої зараз працює робоча група.

“Спільними зусиллями Уряду та бізнесу ми повинні будувати сильну ІТ-екосистему в Україні. Це дорога з двостороннім рухом. Тому, важливе завдання - визначити, об’єднати та чітко пропрацювати ролі усіх учасників ІТ-екосистеми - інвесторів, стартапів, дослідницьких інститутів, галузевих та бізнес-асоціацій, кластерів та представників державних органів, та посилити діалог між ними” - зазначив під час сесії з Робочою групою та представниками державних органів заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

В рамках воркшопу Рубен Ньювенхауз поділився з учасниками досвідом Амстердаму з побудови стартап-екосистеми, практикою розподілення ролей між  бізнесом та державними органами в імплементації таких ініціатив.

Олеся Залуська, навігатор проекту та радник Першого віце-прем’єр-міністра України, під час сесії Робочої групи зазначила: “Усі напрацювання та інструменти з даного воркшопу будуть використані для наповнення дорожньої карти та плану дій секторальної стратегії. Тому ця експертна зустріч є можливістю структурувати співпрацю усіх стейкхолдерів для зміцнення ІТ-екосистеми в Україні”

За словами Олесі Залуської у секторі ІКТ спостерігається динамічний ріст, що є позитивною ознакою диверсифікації експорту і поступового переходу до сучасних послуг, які потребують підтримки. Лише за підсумками 2017 року експорт українських ІКТ послуг склав 1,8 млрд доларів та збільшився на 116,7 млн доларів проти 2016 року. Тому експортна стратегія для сектору інформаційно-комунікаційних технологій буде максимально наповнена заходами щодо створення умов для подолання перешкод у секторі та подальшого зростання експорту ІТ-послуг з України.

Довідково

Даний захід проводиться за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в рамках реалізації проекту “Експортна стратегія України”, за підтримки федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини, та у співпраці з Міжнародним торговельним центром.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json