Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Максим Нефьодов був обраний до консультативної ради Open Contracting Partnership
12.06.2018 | 08:55 | Прес-служба Мінекономрозвитку

7 та 8 червня у Вашингтоні, США відбулось засідання незалежної консультативної ради організації з підтримки застосування відкритих даних у сфері публічних закупівель Open Contracting Partnership. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов вперше взяв участь в її засіданні в якості члена. Його повноваження в консультативній раді розпочались з 1 червня 2018 року.

Максим Нефьодов був запрошений до складу консультативної ради Open Contracting Partnership завдяки досягненням в сфері реформування публічних закупівель в Україні. Консультативна рада відзначила роль Максима Нефьодова у впровадженні стандарту відкритих даних OCDS* в ProZorro, відкритті інформації про закупівлі та успішному просуванні українського досвіду на міжнародному рівні.  

Open Contracting Partnership - незалежна міжнародна програма з підтримки та консультування щодо використання відкритих даних в сфері державних контрактів та публічних закупівлях, що була створена з ініціативи низки визнаних міжнародних експертів у сфері публічного адміністрування та фінансів у 2012 році в структурі Світового Банку.

Програма має на меті здійснювати розробку, підтримку та просування стандарту відкритих даних в сфері публічних закупівель OCDS для економії коштів та інших ресурсів урядів країн світу, надання кращих товарів та послуг для громадян, запобігання корупції та створення кращого бізнес-середовища.

Наразі 35 країн світу за рекомендаціями Open Contracting Partnership взяли на себе зобов’язання щодо впровадження відкритих даних у публічних закупівлях. Сьогодні Open Contracting Data Standard використовують 17 урядових агенцій із публічних закупівель у різних країнах світу.

*Open Contracting Partnership займається розробкою Open Contracting Data Standard (OCDS) - основного глобального стандарту відкритих даних в публічних закупівлях. Такий стандарт дозволяє своїм користувачам та організаціям-партнерам по всьому світу публікувати доступні для читання дані, об'єднувати та порівнювати їх із власною інформацією, а також створювати інструменти для аналізу та обміну даними щодо стану публічних закупівель.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json