Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

24
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Микольська
Мінекономрозвитку посилює співпрацю з експортерами Східного регіону України
22.11.2017 | 13:54 | Прес-служба Мінекономрозвитку

21 листопада у місті Запоріжжя під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торгового представника України Наталії Микольської відбулось виїзне засідання Ради з просування експорту, а також організований Офісом з просування експорту Освітній семінар для експортерів.

"Східні регіони України найбільше постраждали від торговельної агресії Російської Федерації. Виходячи з цього, нам важливо спільно працювати над тим, аби підприємства регіону активно переорієнтовувались на інші ринки, оскільки сильний експорт - це запорука економічного зростання всієї країни" - зазначила Торговий представник України Наталія Микольська під час діалогу з експортерами у Запоріжжі.

На засіданні Ради було обговорено проблеми з поверненням ПДВ, процедуру отримання дозволів, тарифне та нетарифне регулювання, захист внутрішнього ринку від зростаючого імпорту, існуючі інструменти для виходу на зовнішні ринки, можливості диверсифікації експорту товарів, що виробляються у Запорізькій області.

В рамках відрядження до Запоріжжя, Наталія Микольська з колегами відвідали важливі для області експортоорієнтовані підприємства.

Перше з них - Запорізький завод феросплавів є один із найбільших виробників та експортерів феросплавів у Європі, до 90% кінцевого продукту якого складає вітчизняна сировина. Виробництво є безвідходним, а металургійні шлаки після переробки використовують для ремонту доріг Запоріжжя. Підприємство експортує продукцію в основному до ЄС, РФ і Туреччини.

Для оптимізації виробництва на заводі впроваджуються новітні технології для зменшення собівартості виробництва та енергоефективності. Так, газ, який утворюється в процесі виробництва використовують для опалення підприємства за допомогою установки, яку розробили і виготовили інженери підприємства.

Другий об’єкт - ДП “Івченко-Прогрес” - підприємство сектору аерокосмічної та авіаційної промисловості та сектору машинобудування, що є пріоритетними в Експортній стратегії України. Завдяки таким виробничим комплексам, Україна є однією із шести країн у світі, що можуть виробляти повний цикл літаків і гелікоптерів, включаючи двигуни.

ДП займається науково-проектною роботою, виготовляє, надає технічний супровід під час експлуатації авіадвигунів, продукції машинобудування, спеціальної техніки. Проектування авіадвигунів відбувається із використанням інноваційного програмного забезпечення, а також 3D-принтерів для вироблення комплектуючих деталей. На підприємстві працює понад 2850 осіб, з них 500 - авіаконструктори. Продукція підприємства постачається не лише на внутрішній ринок, але й експортуються до Чехії, Китаю, Туреччини.

Експорт товарів із Запорізької області за 9 місяців 2017 року склав $ 2,1 млрд, що на 27,7% більше у порівнянні з 9 місяцями 2016 року.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json