Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

23
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку шукає фахівців у команду реформаторів
10.01.2017 | 15:30 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оголосило конкурс на заміщення 22 вакантних посад. В першу чергу Мінекономрозвитку шукає 3 директорів департаментів (юридичного, департаменту персоналу та департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності), 4 заступників директорів департаменту, 13 головних спеціалістів, начальника відділу та 1 завідувача сектору.

Кандидати на пости директорів департаментів повинні відповідати загальним вимогам: вища освіта (ступінь магістра), досвід роботи на державній службі або на керівних посадах в установах незалежно від форми власності - не менше двох років, вільне володіння українською мовою, знання законодавства України.

Компенсаційний пакет директорів департаментів Мінекономрозвитку вважається одним з найбільш привабливих серед міністерств.  Винагорода державного службовця визначається індивідуально і залежить від багатьох факторів (стаж, науковий ступінь, знання іноземних мов, державні нагороди, тощо), але в середньому директори департаментів Мінекономрозвитку заробляють від 15 000 до 28 000 грн на місяць.

Повний перелік вакансій та вимог до кандидатів розміщений на сайті: http://bit.ly/2cDvuvG.

Усі охочі можуть подати заявки до 18 січня 2017 року. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json