Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

20
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Kubiv
Україна затвердила концепцію Національного павільйону на Всесвітній виставці Експо 2020 у Дубаї
06.12.2018 | 15:31 | Прес-служба Мінекономрозвитку

6 грудня 2018 року відбулось Друге засідання Координаційного комітету з підготовки участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020” під головуванням Степана Кубіва, Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Як відомо, в лютому 2017 року Уряд схвалив рішення про участь України у Всесвітній виставці «Експо 2020» та будівництво власного національного павільйону площею орієнтовно 1035,03 м2 на ділянці загальною площею 1652,46 м2.

“Виставка “Експо” - це подія масштабу Олімпійських ігор для країн. На Експо, як правило, демонструють розвиток інновацій, високих технологій, інвестиційні пропозиції та проекти. Креативність та сучасність - головний тренд, який прагнуть показати організатори виставки і Україна може стати одним з фаворитів Експо. Концепція національного павільйону України має промовисто показати, що Україна та її продукція - сучасна та високотехнологічна. Прошу всіх це пам'ятати під час підготовчої роботи”, - наголосив Степан Кубів.

Серед запропонованих концепцій презентації України Координаційний комітет обрав концепцію “Smart Ukraine: connecting dots” (Smart Україна: єднаючи світ), яка на думку Координаційного Комітету найбільш органічно пов'язана із загальною концепцією Експо-2020 “Поєднуючи думки, створюючи майбутнє: мобільність, сталий розвиток та можливості”

“Україна має унікальний людський капітал з інноваційним та креативним мисленням, що вміє поєднати технологічні рішення з традиційним виробництвом товарів та послуг. Це не лише системні ІТ-рішення, але й рішення для енергетики, агроіндустрії, малого та середнього бізнесу різних напрямків. Треба органічно презентувати усе це в рамках одного павільйону, щоб відвідувачі змогли оцінити справжню якість та інноваційність”, - наголосив Степан Кубів під час обговорення концепції національного павільйону.

Подальша підготовча робота до участі України в Експо-2020 включатиме погодження графіку та виконання передпроектних, проектних робіт та узгодження результатів з Оргкомітетом Експо - 2020. Це включає проведення трьох етапів відкритих тендерів на будівництво національного павільйону, роботи щодо внутрішнього облаштування, забезпечення роботи виставки у 2020 року утримання, експлуатацію, а пізніше -  демонтаж павільйону.

Для виконання функцій дирекції з підготовки участі України на «Експо 2020» Мінекономрозвитку планує створити державне підприємство «Експо 2020».

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json