Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
photo
Юрій Бровченко взяв участь у галузевому бізнес-форумі “Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом”
07.06.2018 | 14:35 | Прес-служба Мінекономрозвитку

7 червня у Львові відбувся галузевий бізнес-форум “Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом” за участі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка.

Захід ініційовано Українською асоціацією підприємств легкої промисловості спільно з Львівською обласною державною адміністрацією. Бізнес-форум має на меті вирішення ключових проблем галузі, а також налагодження конструктивного діалогу між державними інституціями та представниками промислових підприємств Львівської області та інших регіонів країни.

У своєму виступі Юрій Бровченко зосередив увагу учасників форму на основних елементах державної підтримки та просування експорту, що реалізується Мінекономрозвитку – від створення Експортно-кредитного агентства до розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій.

“Ринок продукції легкої промисловості є другим за обсягами споживання після продуктів харчування і на сьогодні за цим показником випереджає інші товарні ринки України. Крім того, на галузь нині покладено важливе завдання із забезпечення обороноздатності держави щодо виготовлення якісного речового майна для Збройних Сил України”, - відзначив заступник Міністра.

Крім того, Юрій Бровченко зазначив, що сьогодні товари українського виробництва присутні на ринках понад 90 країн світу, а їх експорт за результатами минулого року у порівнянні з показниками 2016 року збільшився більше ніж на 13%.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json