Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

22
Квітня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку інформує про початок конкурсу на подачу заявок для участі у Другому конкурсі проектів Програми прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна
03.08.2018 | 15:01 | Прес-служба Мінекономрозвитку

З 1 серпня 2018 року розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів у рамках Програми прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Програма фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства. З бюджету Програми виділено 5,2 млн євро. Сума гранту на проект може становити від 20 000 до 60 000 євро.

Конкурс проектів оголошується за тематичною ціллю Спадщина:

  • Популяризація місцевої культури та історії;
  • Популяризація та збереження природної спадщини.

Територія Програми в Україні включає такі регіони: Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська області.

Конкурс відкрито для мікропроектів, які реалізовуватимуться у регіонах, що входять до території Програми та спрямовані передусім на неінвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

Гранти надаватимуться на проведення культурних, мистецьких, освітніх заходів, заходів обміну досвідом, збереження історичної та природної спадщини прикордонних територій, сприяння збереженню культурного різноманіття, підтримку національних меншин та розвиток місцевих  громад, а також різноманітні заходи, пов’язані із вказаною тематикою, які сприяють розвитку транскордонної співпраці.

До подання заявок запрошуються неприбуткові організації (органи влади, громадські організації, бюджетні установи тощо).

Кінцевий термін подання проектних заявок на конкурс – 31 жовтня 2018 року. Очікувана дата вибору проектів – червень 2019 року.

Заявку можна оформити на сайті Програми: www.pbu2020.eu. Проектні заявки подаються англійською мовою за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, яку необхідно завантажити з сайту Програми. Перед заповненням проектних заявок необхідно ознайомитися з інформацією, представленою у конкурсних документах. Електронний та паперовий примірники заявки подаються до Спільного технічного секретаріату програми при Міністерстві інвестицій та економічного розвитку Польщі.

Письмові роз'яснення щодо умов конкурсу можна отримати написавши електронного листа на адресу pbu@pbu2020.eu.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням https://www.pbu2020.eu/ua/pages/323. На сайті Програми також розміщена Інструкція заповнення проектної заявки, робочі переклади пакету конкурсних документів на польську, російську та українську мови, відповіді на найчастіші запитання про умови конкурсу, презентації з семінарів.

Також планується проведення декількох інформаційних заходів для потенційних учасників: семінари щодо умов конкурсу (відбудуться у період з 11 до 28 вересня 2018 р. у кожній із країн-учасниць Програми, додаткова інформація щодо реєстрації буде розміщена на сайті Програми);  індивідуальні консультації для потенційних заявників (проводитимуться у жовтні ц.р., реєстрація на консультації планується у вересні ц.р.); 2-й форум пошуку партнерів  (21-22 серпня 2018 р. у Бресті (Білорусь).

 

Довідково: Мінекономрозвитку здійснює функції Національного органу управління для координації виконання спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014—2020 на території України. Підготовка та реалізація проектів в рамках програм здійснюється на умовах партнерства та спільної участі у проектах організацій країн-учасниць програм, визначених у проектній заявці.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json