Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

17
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку працює над виконанням домовленостей з НАТО щодо економічної безпеки
06.10.2017 | 18:07 | Прес-служба Мінекономрозвитку

5 жовтня 2017 року відбулося перше засідання створеної при Мінекономрозвитку міжвідомчої експертної групи (МЕГ) з підготовки та забезпечення виконання рішень Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань економічної безпеки (СРГЕБ). У засіданні взяли участь представники Мінекономрозвитку, Міноборони, Міненерговугілля та ДК “Укроборонпром”.  

МЕГ обговорила домовленості, досягнуті під час 16-го засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань економічної безпеки, яке проходило в березні цього року, та підготовку до 17-ого засідання СРГЕБ.

Підтримка НАТО дуже важлива для України, особливо коли йдеться про економічну безпеку. Тому учасники МЕГ детально проаналізували результати виконання рішень 16-го засідання СРГЕБ, обговорили пропозиції щодо визначення конкретних напрямів та форм допомоги (формування “пакету допомоги”) з боку НАТО, яка необхідна для реформування закупівель за оборонним замовленням. Одна з таких пропозицій – можливість створення електронної системи для здійснення закупівель в оборонній сфері. Така система могла б забезпечити і прозорість, і збереження державної таємниці.

Щоб підготуватися до 17-ого засідання СРГЕБ, Міжвідомча експертна група узагальнила пропозиції України для НАТО за напрямками: оборонне планування, розробка бюджету та цільове використання фінансових ресурсів; стійкість національної економіки та національна економічна безпека; економічні аспекти реформування оборонної промисловості та енергетична безпека. Особливу уваги учасники засідання закцентували на питаннях сумісності секторів оборони та безпеки між Україною на країнами-членами НАТО.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json