Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
В Мінекономрозвитку відбувся круглий стіл щодо результатів реформи корпоративного управління в держкомпаніях
29.11.2018 | 12:59 | Прес-служба Мінекономрозвитку

В Мінекономрозвитку відбувся круглий стіл на тему “Реформування системи корпоративного управління в державних компаніях: здобутки та нові завдання”. Участь у ньому взяли представники Професійної асоціації корпоративного управління, органів виконавчої влади, державних компаній та експерти у сфері страхування.

Захід проведено з метою обміну досвідом утворення наглядових рад в державних компаніях та обговорення питань щодо страхування відповідальності керівників та членів наглядових рад таких компаній.

Під час засідання Державний секретар Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев розповів усім учасникам про актуальні проблемні питання з формування наглядової ради із включенням до її складу незалежних членів на ДП “Поліграфічний комбінат “Україна”. Також він ознайомив усіх присутніх зі своїм практичним досвідом роботи головою наглядової ради Поліграфкомбінату.

Учасники засідання наголошували на важливості створення наглядових рад, що позитивним чином відображається на розвитку та реалізації стратегії діяльності підприємства та є важливим інструментом для зміцнення довіри до державних компаній з боку інвесторів.

Представник страхової компанії BritMark Віталій Лебедовський здійснив огляд міжнародного досвіду зі страхування відповідальності керівників та членів наглядових рад компаній, а також поділився своїм баченням перспектив розвитку ринку такого страхування в Україні.

Голова правління Професійної асоціації корпоративного управління Олександр Окунєв розповів про ініціативи асоціації щодо удосконалення діяльності органів управління господарських товариств, окреслив основні завдання незалежних директорів, сучасні вимоги до професійного директора, їх професійної підготовки та навчання з огляду на міжнародний досвід та практику.

Державний секретар Олексій Перевезенцев висловив впевненість у позитивних результатах формування наглядових рад в системі управління державними компаніями та доцільності періодичного обміну досвідом фахівцями з корпоративного управління у відповідному форматі.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json