Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку ініціює створення спільних підприємств та запроваджує інструменти спільної діяльності в ОПК
12.12.2018 | 13:08 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 12 грудня, Кабінет Міністрів ухвалив проект закону, ініційований Мінекономрозвитку. Законодавча ініціатива розроблена з метою зняття чинної сьогодні заборони в українському законодавстві на створення спільних підприємств в сфері ОП в оборонно-промисловому комплексі.

Ухвалення законопроекту врегульовує надання права компаніям-учасникам концерну “Укроборонпром” брати участь в реалізації міжнародних проектів шляхом створення господарських організацій (спільних підприємств). Це забезпечить входження на український ринок потужних інвесторів та підвищить темпи економічного зростання. Водночас, законопроект унеможливлює заснування спільних оборонних підприємств із державою-агресором.

“Створення спільних підприємств у формі господарських організацій для реалізації інвестиційно-інноваційних, капіталомістких, довготривалих проектів є міжнародною практикою. Ми розглядаємо законопроект як один із основних інструментів залучення інвестицій та створення сучасних технологічно прогресивних видів озброєння”, - прокоментував ухвалене рішення заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json