Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі призупинила дію антидемпінгових мит на деякі російські добрива
14.02.2017 | 08:55 | Прес-служба Мінекономрозвитку

13 лютого 2017 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) ухвалила рішення про призупинення дії антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив (карбаміду та КАСу) походженням з Російської Федерації.

Як відомо, 27 грудня 2016 року МКМТ ухвалила рішення про введення антидемпінгових мит на імпорт зазначених видів російських добрив. Тоді результати антидемпінгового розслідування засвідчили, що імпорт російських добрив в Україну за демпінговими цінами завдає шкоди вітчизняним виробникам хімічних добрив.

В той же час члени МКМТ визнавали той факт, що основними споживачами російських добрив є сільгоспвиробники та необхідно враховувати поточну ситуацію на ринку з тим аби запобігти дефіциту та різкому росту цін на добрива в Україні.

Відтак, 23 січня 2017 року Міністерство аграрної політики та продовольства України направило до МКМТ звернення щодо тимчасового призупинення дії антидемпінгових заходів на період весняно-польових робіт.

Водночас, Мінагрополітики розробило проект закону щодо заходів із сприяння диверсифікації постачання добрив шляхом зниження ставок ввізного мита на найбільш затребувані види добрив. Наразі законопроект проходить процедуру погодження з заінтересованими ЦОВВ.

Під час засідання члени МКМТ погодились, що для забезпечення продовольчої безпеки існує нагальна необхідність вжиття заходів з диверсифікації поставок добрив в Україну (з Китаю, країн Близького Сходу, США та інших).

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json