Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку представило український туристичний продукт на міжнародній виставці у Варшаві
30.11.2018 | 16:55 | Прес-служба Мінекономрозвитку

22-24 листопада Мінекономрозвитку у Варшаві презентувало туристичні можливості України на одній із найбільших міжнародних туристичних виставок - «International Travel Show TT Warsaw».

Щорічно ця виставка збирає понад 500 експонентів, які представляють свої унікальні туристичні продукти та послуги. Цьогоріч на неї завітало більше 20 тис відвідувачів з усього світу.

Цього року Мінекономрозвитку об’єднало на національному стенді “UKRAINE” дестинації (туристичні напрями) Буковини, Волині, Івано-Франківщини, Львівщини, Одещини, Харківщини. Національний стенд відвідали представники Посольства України в Республіці Польща.

У день відкриття виставки український стенд відвідав Вітольд Банька, Міністр спорту і туризму Польщі, який позитивно відзначив співпрацю України та Польщі, а також схвально оцінив представлення української туристичної індустрії національним об’єднаним стендом «UKRAINE» і роботу Мінекономрозвитку щодо просування українського туристичного продукту закордоном

Вже традиційно національний об’єднаний стенд та представлена на ньому промоційна продукція брендовані логотипом нового офіційного бренду України «UKRAINE NOW UA».

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json