Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1123 / 1138
Добрий день. 05.02.19р я отримала повідомлення про намір укласти договір і протягом 5 календарних днів повинна надати документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою ст. 17 Закону. Довідки я отримала в понеділок 11.02.19 і підкріпила в 09:09. 10 лютого- останній п’ятий календарний день припадає на вихідний день — неділю. Чи маю я право надати замовнику документи згідно зі ст. 17 Закону № 922 у строк з 6 по 11(включно) лютого 2019 року? Дякую за відповідь З повагою Марія Іванівна
Відповідь
20.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1150 / 1147
Доброго дня!Підкажіть, як бути в ситуації коли тендерну пропозицію надав Учасник, де бенефіціарний власник - фізична особа, зареєстрована на території якої органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження
Відповідь
20.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
914 / 944
Участь у торгах із залученням підставної особи
Відповідь
15.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1064 / 1061
Доброго дня! Прошу надати допомогу (розяснення), стосовно процедури закупівлі електричної енергії. Номер закупівлі ID: UA-2019-01-17-000545-a. В даному випадку, засновником та кінцевим бенефіціаром учасника закупівлі є Замовник (згідно ЄДР). Згідно визначення пункту 16 статті 1 Закону"Про публічні закупівлі" ці особи є повязаними. Частина 1 статті 17 Закону не містить ознаки повязаних осіб за такими крітеріями. Прошу допомогти прийняти правильне рішення. З повагою, голова тендерного комітету Черкасиобленерго, Людмила Кульбашна.
Відповідь
12.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
967 / 920
Доброго дня! Відповідно до ч.10 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. Чи може бути визнаним переможцем учасник процедури, ціна тендерної пропозиції якого складає менш ніж 20 млн грн та який не має антикорупційної програми, але очікувана вартість закупувлі більше ніж 20 млн грн?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2