UA | EN
Конкурсний відбір на керівні посади інших державних підприємств
04.08.2017 | 14:02

До уваги учасників конкурсного відбору на посаду

керівника державного підприємства “Завод порошкової металургії”

03 серпня 2017 року засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Завод порошкової металургії” визнано неправоможним через присутність у ньому менше двох третин її складу (відсутність кворуму).

Конкурсний відбір на посаду керівника державного підприємства “Завод порошкової металургії” визнано таким, що не відбувся.

 

03.08.2017

До уваги учасників конкурсного відбору на посаду

керівника державного підприємства “Південний державний науково-виробничий центр “Прогрес”

02 серпня 2017 відбулось засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Південний державний науково-виробничий центр “Прогрес”.

Комісія заслухала конкурсні пропозиції 4 учасників конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору переможцем конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Південний державний науково-виробничий центр “Прогрес” оголошено Савченка Яна Олексійовича.

Рішення Комісії є підставою для укладення контракту між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та переможцем конкурсного відбору.

Переможцю конкурсного відбору слід звернутися до департаменту персоналу Міністерства ( к. 440, тел. 200-45-30, 253-00-34).

 

21.07.2017

До уваги учасників конкурсного відбору на посаду

керівника державного підприємства Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості

20 липня 2017 відбулось засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості”.

Комісія заслухала конкурсні пропозиції 2 учасників конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору переможцем конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” оголошено Лісіну Ганну Василівну.

Рішення Комісії є підставою для укладення контракту між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та переможцем конкурсного відбору.

Переможцю конкурсного відбору слід звернутися до департаменту персоналу Міністерства ( к. 440, тел. 200-45-30, 253-00-34).

 

19.07.2017

До уваги учасників конкурсного відбору на посаду

керівника державної організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав”

17 липня 2017 відбулось засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду керівника державної організації  “Українське агентство з авторських та суміжних прав”.

Комісія заслухала конкурсні пропозиції 7 учасників конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду керівника державної організації  “Українське агентство з авторських та суміжних прав” комісією визнано конкурсний відбір таким, що не відбувся, оскільки представлені учасниками конкурсного відбору, конкурсні пропозиції не забезпечують належну ефективність управління організацією.

 

Оголошення

про проведення конкурсного відбору на посади керівників суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, Мінекономрозвитку оголошує конкурсний відбір на посади керівників суб’єктів господарювання, що належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Назва підприємства Основні напрями діяльності Адреса Кінцевий термін подачі документів Початок конкурсу Завершення конкурсу
1

Державне підприємство “Південний державний науково-виробничий центр “Прогрес”

Збір та переробка брухту і відходів які містять дорогоцінні метали, демонтаж (розбирання) машин і устаткування; відновлення відсортованих відходів; оптова торгівля металами та металевими рудами; виробництво чавуну, сталі та феросплавів, виробництво дорогоцінних металів, виробництво міді, виробництво інших кольорових металів, виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин. вул. Індустріальна, буд.8, м. Южне, Одеська обл.,65481

до 16.45

23 червня

2017 року

11 липня 2017 року 04 серпня 2017 року
2 Державне підприємство “Завод порошкової металургії” Виробництво такої продукції: залізний порошок, феросиліцій гранульований, вироби із порошкових спечених матеріалів (конструкційні і антифрікаційні вироби, деталі електротехнічного призначення), спечена електродна стрічка, гідро циклони, фрикційні вироби, вироби із композитних матеріалів  Промвузолм. Бровари, Київська обл., 07400

до 16.45

23 червня

2017 року

11 липня 2017 року 04 серпня 2017 року

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки:

  • повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 3 років.

Повинен знати (володіти):

  • принципи корпоративного управління, бюджетування та стратегічного планування;
  • перспективи та тенденції розвитку відповідної галузі;
  • основи економіки, менеджменту, маркетингу, етикету ділового спілкування та ведення переговорів;
  • лідерські компетенції, стратегічне бачення, організаційне лідерство, управління змінами, управлінську ефективність, дипломатичну мудрість;
  • відповідність етичному стандарту, правосвідомість, суспільне служіння, професіоналізм, чесність, відповідальність, порядність, справедливість.

Перелік документів, що подається претендентом особисто та/або надсилається електронною поштою:

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає підписану заяву.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

  • Конкурсна пропозиція має бути представлена у друкованому та/або електронному вигляді (презентації Microsoft Power Point обсягом до 10 слайдів).
  • Конкурсна пропозиція має складатись із трьох розділів, а саме:

- поточна ситуація і проблеми підприємства та галузі;

- шляхи вирішення проблем підприємства та перспектив його розвитку;

- конкурентні переваги претендента.

Інформація для підготовки конкурсних пропозицій розміщена на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку в рубриці “ Реформа держпідприємств”, розділі “Фінансова звітність підприємств”, підрозділі “Архів”, вкладка “Показати всі”.

Адреса, за якою приймаються заяви про участь у конкурсному відборі: 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, кім. 440; телефон для довідок: 253-00-34.

Адреса електронної пошти, за якою надсилаються заяви про участь у конкурсного відборі: personal@me.gov.ua.

Телефони для довідок з питань фінансово-економічного стану підприємства: 253-40-90, 253-12-28.

Конкурсний відбір буде проведено за адресою: 01008, м. Київ, вул. М.Грушевського, 12/2.