UA | EN
Конкурсний відбір на керівні посади інших державних підприємств
24.03.2017 | 16:40

14.03.2017

До уваги учасників конкурсного відбору на посаду керівника

державного підприємства “Кіровоградський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”

13 березня 2017 відбулось засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Кіровоградський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.

Комісія заслухала конкурсні пропозиції 9 учасників конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору, переможцем конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства “Кіровоградський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” оголошено ЖДАНОВА  Леоніда Михайловича.

Рішення Комісії є підставою для укладення контракту між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та переможцем конкурсного відбору.

Переможцю конкурсного відбору слід звернутися до департаменту персоналу Міністерства ( к. 440, тел. 253-00-34, 253-64-90).

 

Оголошення

про проведення конкурсного відбору на посади керівників суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, Мінекономрозвитку оголошує конкурсний відбір на посади керівників суб’єктів господарювання, що належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Назва підприємства Основні напрями діяльності Адреса Кінцевий термін подачі документів Початок конкурсу Завершення конкурсу
1 Державне підприємство “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів” Виготовлення та реалізація бланків документів, у тому числі бланків для оформлення результатів надання адміністративних послуг, бланків документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, бланків документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланків документів суворої звітності, бланків інших документів, які відповідно до законодавства потребують використання спеціальних елементів захисту; виготовлення та реалізація марок акцизного податку; виготовлення та реалізація платіжних карток; виготовлення та реалізація бланків цінних паперів; виготовлення та реалізація поштових марок, блоків, маркованих конвертів, конвертів, карток, листівок тощо; виготовлення та реалізація різних видів поліграфічної продукції.

вул. Дегтярівська,

буд.34-44, м. Київ,

04119

18.00

10 квітня

2017 року

14 квітня 2017 року 24 квітня 2017 року
2 Державне підприємство “Полтавський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації” Надання послуг з сертифікації в державній системі сертифікації та послуг з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів. Надання послуг по повірці та метрологічній атестації засобів вимірювальної техніки. Проведення атестації вимірювальних лабораторій. Проведення державних приймальних та контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки. Розроблення проектів стандартів та технічних умов та їх перевірка на замовлення суб’єктів господарювання. вул. Генерала Духова, буд. 16, м. Полтава, 36029

16.45

21 квітня

2017 року

27 квітня 2017 року 26 травня 2017 року
3 Державне підприємство “Мелітопольський завод “Гідромаш” Здійснення виробничої, комерційної діяльності та розвиток матеріально-технічної бази, розробка та реалізація економічних програм, проектування, виробництво, продаж, гарантійне та сервісне обслуговування виробленої машинобудівної техніки.

вул. Інтеркультурна,

б. 191, м. Мелітополь, Запорізька обл., 72312

16.45

03 березня

2017 року

20 березня 2017 року

18 квітня

2017 року

4 Державне підприємство з переробки брухту та відходів із вмістом дорогоцінних металів “Дніпро-ВДМ” Виробництво дорогоцінних металів; виробництво міді; оброблення металів та нанесення покриття на метали; демонтаж (розбирання) машин і устаткування; відновлення відсортованих відходів; оптова торгівля металами та металевими рудами; технічні випробування та дослідження; дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук; виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин.

вул. Криворізька, б. 1,

м. Дніпро, 49000

18.00

16 лютого

2017 року

01 березня 2017 року 30 березня 2017 року
5 Державне підприємство “Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації” Надання послуги з сертифікації в державній системі сертифікації та послуги з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів. Надання послуги по повірці та метрологічній атестації засобів вимірювальної техніки. Проведення атестації вимірювальних лабораторій. Проведення державних приймальних та контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки. Розроблення проектів стандартів та технічних умов та їх перевірка на замовлення суб’єктів господарювання.

вул. Чорноморська,

б. 10, м. Одеса, 65014

18.00

16 лютого

2017 року

01 березня 2017 року 30 березня 2017 року
6 Державне підприємство “Кіровоградський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” Надання послуги з сертифікації в державній системі сертифікації та послуги з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів. Надання послуги по повірці та метрологічній атестації засобів вимірювальної техніки. Проведення атестації вимірювальних лабораторій. Проведення державних приймальних та контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки. Розроблення проектів стандартів та технічних умов та їх перевірка на замовлення суб’єктів господарювання.

вул. Арсенія Тарковського, б. 1,

м. Кропивницький, 25015

18.00

26 січня

2017 року

22 лютого 2017 року 23 березня 2017 року

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки:

  • повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 3 років або наявність наукового ступеню у відповідній галузі.

Повинен знати (володіти):

  • принципи корпоративного управління, бюджетування та стратегічного планування;
  • перспективи та тенденції розвитку відповідної галузі;
  • основи економіки, менеджменту, маркетингу, етикету ділового спілкування та ведення переговорів;
  • лідерські компетенції, стратегічне бачення, організаційне лідерство, управління змінами, управлінську ефективність, дипломатичну мудрість;
  • відповідність етичному стандарту, правосвідомість, суспільне служіння, професіоналізм, чесність, відповідальність, порядність, справедливість.

Перелік документів, що подається претендентом особисто та/або надсилається електронною поштою:

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає підписану заяву.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

  • Конкурсна пропозиція має бути представлена у друкованому та/або електронному вигляді (презентації Microsoft Power Point обсягом до 10 слайдів).
  • Конкурсна пропозиція має складатись із трьох розділів, а саме:

- поточна ситуація і проблеми підприємства та галузі;

- шляхи вирішення проблем підприємства та перспектив його розвитку;

- конкурентні переваги претендента.

Інформація для підготовки конкурсних пропозицій розміщена на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку в рубриці “ Реформа держпідприємств”, розділі “Фінансова звітність підприємств”, підрозділі “Архів”, вкладка “Показати всі”.

Адреса, за якою приймаються заяви про участь у конкурсному відборі: 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, кім. 440; телефон для довідок: 253-00-34.

Адреса електронної пошти, за якою надсилаються заяви про участь у конкурсного відборі: personal@me.gov.ua.

Телефони для довідок з питань фінансово-економічного стану підприємства: 253-40-90, 253-12-28.

Конкурсний відбір буде проведено за адресою: 01008, м. Київ, вул. М.Грушевського, 12/2.