UA | EN
Повідомлення про оприлюднення до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об’єднань”
16.02.2017 | 14:40 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднює проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об’єднань”.

Проект постанови розроблено на виконання вимог абзацу третього частини першої статті 20 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” та Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 3 листопада 2016 р. № 1726-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 25.01.2017 (протокол № 6).

Метою проекту постанови є нормативне урегулювання проведення консультацій органів державного нагляду (контролю) з громадськими об’єднаннями.

Електронну версію проекту постанови, пояснювальної записки, розміщено на сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) у розділі “Обговорення проектів документів” та урядовому сайті “Громадянське суспільство і влада” (http://civic.kmu.gov.ua) в розділі “Консультації з громадськістю”.

Зауваження та пропозиції надсилати за адресою:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: boa@me.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.