Головна » Програма

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Цілі та завдання Програми
29.04.2014 | 12:41 | Департамент регіональної політики

Указом Президента України від 3 липня 2000 р. №849 "Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва" започатковано широкомасштабну Програму заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (далі - Програма). Програма затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 р. № 1358. Постановою від 04.03.2013 № 143 термін дії Програми продовжено до 2015 року.

 

Дана Програма отримала назву "Українська ініціатива" та є аналогом "Президентської ініціативи", що діє у Російській Федерації з 1997 року. Відповідальним за реалізацію Програми в Україні є Міністерство економіки України. Впроваджує програму Міжвідомчий центр з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) при Мінекономіки та 27 його регіональних робочих груп (РРГ).

 

Мета "Української ініціативи" - це формування в усіх регіонах України критичної маси молодих управлінців, здатних створити якісні ринкові засади економіки. Надання їм можливості набути сучасні економічні знання і практичні навички роботи умовах ринкової економіки.

 

Основними завданнями Програми є:

- навчання у формі підвищення кваліфікації або перепідготовки за спеціальностями "Менеджмент і адміністрування" і "Економіка та підприємництво" спеціалістів (до 40 років) вищої і середньої ланок управління підприємств і організацій на базі відібраних за конкурсом вищих навчальних закладів (ВНЗ), серед яких:

Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара;

Донецький національний університет; 

Київський національний торговельно-економічний університет;

Одеський національний економічний університет;

Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля (м. Луганськ, філія: м. Феодосія);

Тернопільський національний економічний університет (філія: м. Форос).

за результатами перепідготовки кращим випускникам пропонується стажування на підприємствах ФРН.  Ця частина Програми здійснюється за рахунок міжнародної технічної допомоги.

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json