Головна » Вакансії » Архів » Конкурси на зайняття вакантних посад в апараті Міністерства

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Наказ Мінекономрозвитку від 15.09.2017 №709-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України»

Наказ Мінекономрозвитку від 15.09.2017 №709-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України»

Вид посади

(керівна/

спеціаліст)

Категорія

Найменування структурного підрозділу

Інформація про дату

оприлюднення

оголошення в ЗМІ

Кінцевий термін прийняття документів

Умови проведення конкурсу на посади державного службовця категорій Б та В

Контактний телефон

день

місяць

рік

1

директор департаменту

Б

департамент управління державною власністю

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

2

головний спеціаліст

В

відділ моніторингу ефективності управління державною власністю управління державного сектору економіки та корпоративного управління департаменту управління державною власністю

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

3

директор департаменту

Б

департамент регулювання публічних закупівель

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

4

головний спеціаліст

В

відділ політики публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

5

головний спеціаліст

В

відділ політики публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

6

головний спеціаліст

В

відділ правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

7

заступник начальника відділу

Б

відділ позовної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

8

головний спеціаліст

В

відділ позовної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

9

начальник відділу

Б

відділ претензійно-договірної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

10

заступник начальника відділу

Б

відділ претензійно-договірної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

11

головний спеціаліст

В

відділ претензійно-договірної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

12

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ правового забезпечення бюджетної та фінансової діяльності управління правового забезпечення економічної політики юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

13

головний спеціаліст

В

відділ правового забезпечення політики технічного регулювання та захисту прав споживачів управління правового забезпечення регуляторної політики‚ розвитку підприємництва та технічного регулювання юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

14

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ правового забезпечення політики технічного регулювання та захисту прав споживачів управління правового забезпечення регуляторної політики‚ розвитку підприємництва та технічного регулювання юридичного департаменту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

15

головний спеціаліст

В

відділ інформаційно-аналітичної роботи управління захисту внутрішнього ринку департаменту торговельного захисту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

16

директор департаменту

Б

департамент міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

17

головний спеціаліст

В

відділ співробітництва з країнами Америки управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

18 вересня 2017 року18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

18

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ співробітництва з країнами Америки управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

19

головний спеціаліст

В

відділ співробітництва з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

20

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ співробітництва з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

21

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ сприяння секторальному співробітництву управління співробітництва з Європейським Союзом департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

22

головний спеціаліст

В

відділ координації інструментів міжнародної торгівлі департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

23

заступник начальника відділу

Б

відділ моніторингу виконання угод управління співробітництва з СОТ департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

24

заступник начальника відділу

Б

відділ нотифікацій та обробки запитів управління співробітництва з СОТ департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

25

головний спеціаліст

В

відділ переговорів та доступу до ринків управління регіональних та преференційних торговельних угод департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

26

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ переговорів та доступу до ринків управління регіональних та преференційних торговельних угод департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

27

заступник начальника відділу

Б

відділ впровадження та розвитку інформаційних систем управління розвитку інформаційних ресурсів і систем та електронного урядування департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій‚ документообігу та електронних сервісів

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

28

заступник начальника відділу

Б

відділ контролю у сфері зовнішньоекономічної діяльності департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

29

заступник начальника відділу

Б

відділ макроекономічного аналізу управління макроекономічного аналізу та прогнозування департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

30

головний спеціаліст

В

відділ економічного моделювання управління макроекономічного аналізу та прогнозування департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

31

заступник начальника відділу

Б

відділ методичного забезпечення та моніторингу державних цільових програм управління економічної стратегії департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

32

заступник начальника управління - начальник відділу

Б

відділ внутрішнього аудиту у сфері діяльності суб’єктів господарювання державного сектору управління внутрішнього аудиту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

33

начальник відділу

Б

відділ фінансової роботи за бюджетними програмами Міністерства департаменту фінансової роботи та господарського забезпечення

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

34

головний спеціаліст

В

відділ оцінки відповідності управління оцінки відповідності та технічних регламентів департаменту технічного регулювання

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

35

головний спеціаліст

В

відділ з питань удосконалення управлінської діяльності та організаційного розвитку департаменту персоналу

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

36

заступник директора департаменту - начальник відділу

Б

відділ державно-приватного партнерства департаменту залучення інвестицій

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

37

начальник відділу

Б

відділ наукової та інноваційної діяльності департаменту залучення інвестицій

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

38

заступник начальника відділу

Б

відділ наукової та інноваційної діяльності департаменту залучення інвестицій

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

39

завідувач сектору

Б

сектор забезпечення роботи заступника Міністра

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

40

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ маркетингу та міжнародної діяльності департаменту туризму та курортів

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

41

заступник директора департаменту - начальник відділу

Б

відділ авторського права і суміжних прав департаменту інтелектуальної власності

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

42

заступник директора департаменту - начальник управління (тимчасово вакантна)

Б

управління державних реєстрацій департаменту інтелектуальної власності

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

43

головний спеціаліст

В

відділ права промислової власності управління промислової власності департаменту інтелектуальної власності

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

44

головний спеціаліст

В

відділ права промислової власності управління промислової власності департаменту інтелектуальної власності

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

45

головний спеціаліст

В

відділ права промислової власності управління промислової власності департаменту інтелектуальної власності

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

46

головний спеціаліст

В

відділ забезпечення роботи колегіальних органів управління промислової власності департаменту інтелектуальної власності

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

47

головний спеціаліст

В

відділ забезпечення роботи колегіальних органів управління промислової власності департаменту інтелектуальної власності

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

48

заступник начальника управління - начальник відділу

Б

відділ розвитку підприємництва управління підприємництва департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

49

головний спеціаліст

В

відділ розвитку підприємництва управління підприємництва департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

50

головний спеціаліст

В

сектор запобігання та виявлення корупції

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

51

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ державної політики експорту департаменту розвитку експорту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

52

головний спеціаліст (тимчасово вакантна)

В

відділ взаємодії та комунікацій з експортерами департаменту розвитку експорту

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

53

начальник відділу

Б

відділ державних інвестиційних проектів департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

54

заступник начальника відділу

Б

відділ державних інвестиційних проектів департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку

18 вересня 2017 року

03

жовтня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

 

Результати

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В"

у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України станом на 30.10.2017

Прізвище, ім`я та по батькові кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітка

КРОПИВНИЦЬКИЙ Роман Віталійович

директор департаменту управління державною власністю

8,75

Переможець конкурсу

БРАНОВИЦЬКИЙ Віктор Володимирович

7,13

Другий за результатами конкурсу кандидат

ЛАХТІОНОВА Лілія Володимирівна

директор департаменту регулювання публічних закупівель

7,75

Переможець конкурсу

ПАНЬКО Дмитро Сергійович

7,63

Другий за результатами конкурсу кандидат

РОЖКОВ Олексій Валерійович

директор департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

8,75

Переможець конкурсу

КАЛУСЕНКО Вячеслав Вікторович

заступник начальника відділу позовної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

6,13

Переможець конкурсу

КОВАЛЕНКО Ольга Миколаївна

начальник відділу претензійно-договірної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

7,63

Переможець конкурсу

ДЗУНДЗА Денис Віталійович

заступник начальника відділу моніторингу виконання угод управління співробітництва з СОТ департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

7,13

Переможець конкурсу

АНДРОСЕНКО Сергій Григорович

заступник начальника відділу впровадження та розвитку інформаційних систем  управління розвитку інформаційних ресурсів і систем та електронного урядування департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій‚ документообігу та електронних сервісів

4,13

Переможець конкурсу

ХВОСТЯК Володимир Васильович

заступник начальника відділу контролю у сфері зовнішньоекономічної діяльності департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності

7,5

Переможець конкурсу

СТАДНИЦЬКИЙ Андрій Ярославович

6,63

Другий за результатами конкурсу кандидат

БАРИЛКО Наталія Віталіївна

заступник начальника відділу макроекономічного аналізу управління макроекономічного аналізу та прогнозування департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування

7,75

Переможець конкурсу

ДЕЛЮСТО Ганна Михайлівна

заступник начальника відділу методичного забезпечення та моніторингу державних цільових програм управління економічної стратегії департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування

7,38

Переможець конкурсу

РІШНЯК Анна Олександрівна

5,13

Другий за результатами конкурсу кандидат

АСАДОВА Наталія Борисівна

заступник начальника управління внутрішнього аудиту - начальник відділу внутрішнього аудиту у сфері діяльності суб’єктів господарювання державного сектору

6,75

Переможець конкурсу

АНТОНЕНКО Наталія Ігорівна

4,0

Другий за результатами конкурсу кандидат

СТЕПАНЕНКО Ольга Костянтинівна

начальник відділу фінансової роботи за бюджетними програмами Міністерства департаменту фінансової роботи та господарського забезпечення

7,88

Переможець конкурсу

НОВІКОВА Ірина Юріївна

заступник директора департаменту залучення інвестицій - начальник відділу державно-приватного партнерства

7,88

Переможець конкурсу

СТЕПАНЕНКО Ольга Костянтинівна

4,63

Другий за результатами конкурсу кандидат

АХРОМКІН Артем Євгенович

начальник відділу наукової та інноваційної діяльності департаменту залучення інвестицій

4,75

Переможець конкурсу

ЦИМБАЛЕНКО Дмитро Петрович

3,75

Другий за результатами конкурсу кандидат

КУПЧУК Марина Василівна

заступник начальника відділу наукової та інноваційної діяльності департаменту залучення інвестицій

6,88

Переможець конкурсу

ДІБРОВА Ірина Іванівна

5,25

Другий за результатами конкурсу кандидат

СІКІРИНСЬКИЙ Віталій Володимирович

завідувач сектору забезпечення роботи заступника Міністра

6,0

Переможець конкурсу

ЯРМОЛЕНКО Оксана Володимирівна

заступник директора департаменту інтелектуальної власності - начальник відділу авторського права і суміжних прав

7,63

Переможець конкурсу

СПІЧАК Наталія Іванівна

начальник відділу державних інвестиційних проектів департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку

6,88

Переможець конкурсу

ГРИГОРЕНКО Інна Василівна

заступник начальника відділу державних інвестиційних проектів департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку

6,88

Переможець конкурсу

СЕМЕСЬКО Наталія Олександрівна

5,0

Другий за результатами конкурсу кандидат

НІМЧЕНКО Галина Іванівна

головний спеціаліст відділу моніторингу ефективності управління державною власністю управління державного сектору економіки та корпоративного управління департаменту управління державною власністю

3,75

Переможець конкурсу

СКОРУК Олексій Павлович

головний спеціаліст відділу політики публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель

3,13

Переможець конкурсу

ГОРДИНА Віталій Віталійович

головний спеціаліст відділу правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності юридичного департаменту

3,88

Переможець конкурсу

САГАЙДАК Ірина Ігорівна

2,63

Другий за результатами конкурсу кандидат

ПАНТУС Вадим Віталійович

головний спеціаліст відділу позовної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

3,88

Переможець конкурсу

ЗАПОРОЖЕЦЬ Анастасія Олександрівна

3,0

Другий за результатами конкурсу кандидат

КАНДИБА Микита Володимирович

головний спеціаліст відділу претензійно-договірної роботи управління правового захисту інтересів Міністерства в судах та інших органах юридичного департаменту

1,63

Переможець конкурсу

БЕЛЬДЯГА Святослав В'ячеславович

головний спеціаліст відділу правового забезпечення бюджетної та фінансової діяльності управління правового забезпечення економічної політики юридичного департаменту (тимчасово вакантна)

2,88

Переможець конкурсу

БЛАГОДАРНИЙ Андрій Сергійович

головний спеціаліст відділу правового забезпечення політики технічного регулювання та захисту прав споживачів управління правового забезпечення регуляторної політики‚ розвитку підприємництва та технічного регулювання юридичного департаменту

3,5

Переможець конкурсу

ВАСЬКОВСЬКА Катерина Анатоліївна

1,75

Другий за результатами конкурсу кандидат

СУЧКОВ Артем Валерійович

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичної роботи управління захисту внутрішнього ринку департаменту торговельного захисту

3,88

Переможець конкурсу

БІЛОУС Сергій Валерійович

2,88

Другий за результатами конкурсу кандидат

СХУЛУХІЯ Юлія Володимирівна

головний спеціаліст відділу співробітництва з країнами Америки управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

4,0

Переможець конкурсу

ШЕВЧЕНКО Юлія Андріївна

3,25

Другий за результатами конкурсу кандидат

ПАЩЕНКО Богдан Сергійович

головний спеціаліст відділу співробітництва з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

3,0

Переможець конкурсу

СХУЛУХІЯ Юлія Володимирівна

2,88

Другий за результатами конкурсу кандидат

ПОЛЯКОВА Валентина Віталіївна

головний спеціаліст відділу сприяння секторальному співробітництву управління співробітництва з Європейським Союзом департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції (тимчасово вакантна)

3,75

Переможець конкурсу

ЛОВЧИНОВСЬКА Зоя Миколаївна

головний спеціаліст відділу координації інструментів міжнародної торгівлі департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

2,44

Переможець конкурсу

ШЕВЧЕНКО Юлія Андріївна

головний спеціаліст відділу переговорів та доступу до ринків управління регіональних та преференційних торговельних угод департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

4,0

Переможець конкурсу

ОРЕШНЯК Вікторія Леонідівна

головний спеціаліст відділу економічного моделювання управління макроекономічного аналізу та прогнозування департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування

2,67

Переможець конкурсу

ПАПУША Роман Григорович

головний спеціаліст відділу оцінки відповідності управління оцінки відповідності та технічних регламентів департаменту технічного регулювання

4,0

Переможець конкурсу

КОРОБЧУК Олександра Олександрівна

головний спеціаліст відділу з питань удосконалення управлінської діяльності та організаційного розвитку департаменту персоналу

4,0

Переможець конкурсу

БОРГУН Сергій Михайлович

1,56

Другий за результатами конкурсу кандидат

ГОРБАТЮК Вікторія Вікторівна

головний спеціаліст відділу маркетингу та міжнародної діяльності департаменту туризму та курортів (тимчасово вакантна)

4,0

Переможець конкурсу

СБІТНЄВ Вадим Олександрович

1,89

Другий за результатами конкурсу кандидат

РЕЗНИК Наталія Леонідівна

головний спеціаліст відділу права промислової власності управління промислової власності департаменту інтелектуальної власності

3,56

Переможець конкурсу

ГОМЕНЮК Анастасія Олександрівна

головний спеціаліст відділу права промислової власності управління промислової власності департаменту інтелектуальної власності

4,0

Переможець конкурсу

ВАГАНОВА Віолетта Сергіївна

головний спеціаліст відділу забезпечення роботи колегіальних органів управління промислової власності департаменту інтелектуальної власності

3,89

Переможець конкурсу

СТРІЛЕЦЬКИЙ Іван Олексійович

головний спеціаліст  сектору запобігання та виявлення корупції

4,0

Переможець конкурсу

ВОЛЬВАЧ Микола Миколайович

1,56

Другий за результатами конкурсу кандидат

ЛИМАРЕНКО Ігор Миколайович

головний спеціаліст відділу державної політики експорту департаменту розвитку експорту (тимчасово вакантна)

2,44

Переможець конкурсу

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json