Головна » Реформа держпідприємств » Комітет з призначень

Пошук за датою

21
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Комітет з призначень

Процедура відбору на вакантні посади керівників особливо важливих для економіки України підприємств

  • Керівники особливо важливих для економіки України підприємств обираються членами Комітету з призначень, до складу якого входять 5 міністрів (із 14 лінійних міністерств України) та 5 незалежних міжнародних експертів, згідно з Порядком проведення конкурсного відбору, затвердженим постановою КМУ від 03.09.2008 №777
  • З 2016 року згідно з новою редакцією постанови № 777 відповідальність за проведення конкурсів на посади керівників усіх особливо важливих держпідприємств передана від лінійних міністерств до Мінекономрозвитку. Відбір проходить у 2 етапи. На першому етапі претендентів оцінює комісія при Комітеті з призначень, яка відбирає від 2 до 5 фіналістів. На другому етапі Комітет з призначень вибирає з-поміж фіналістів найбільш кваліфікованого претендента і рекомендує КМУ його призначення.
  • Станом на 27 квітня 2016 року за вказаною процедурою було визначено керівників для 12 державних компаній: ПАТ «Укргазбанк», ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта»,  ПАТ «Державна продовольчо-зернова компанія», ДП «Іллічівський морський порт», ПАТ "Укртранснафта", ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» та ПАТ "Сумихімпром", УДППЗ “Укрпошта”, ПАТ «Українська залізниця», ДП «Завод «Електроважмаш».

 

 

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json