Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

19
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про внесення індустріального парку "Ланнівський індустріальний парк" до Реєстру індустріальних (промислових) парків
14.09.2017 | 16:04 | Департамент залучення інвестицій

Наказом Мінекономрозвитку від 12.09.2017 № 1318 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Ланнівський індустріальний парк", що знаходиться на території Ланнівської сільської ради Карлівського району Полтавської області. Ініціатором створення індустріального парку є приватне підприємство "Ланнівський цукровий завод".

Площа парку складає 30,7135 га – це сукупність земельних ділянок, що перебувають у власності ініціатора створення парку.

Заявлений строк функціонування – 49 років.

Основною метою створення індустріального парку є створення організаційних та інших умов для забезпечення ефективного функціонування підприємств в межах спільної промислової зони.

Функціонування індустріального парку відповідно до затвердженої ініціатором створення парку концепції сприятиме підвищенню рівня соціально-економічного розвитку місцевої та прилеглих громад.

Функціональне призначення Ланнівського індустріального парку передбачає провадження в його межах діяльності, пов’язано з переробкою сільськогосподарської сировини, харчовою промисловістю; сільськогосподарським машинобудуванням та обслуговуванням, а також логістикою та зберіганням.

Відповідно до очікуваних результатів функціонування індустріального парку передбачається створення близько 600 нових робочих місць.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json