Головна » Документи » Обговорення проектів документів

Календар подій

20
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Звіт про громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)”
21.01.2019 | 08:50 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики

Мінекономрозвитку 14 листопада 2018 року на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку оприлюднено проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)” (далі – проект постанови) з метою обговорення та проведення консультацій з громадськістю.

Зауваження та пропозиції до проекту приймалися впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, 01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або на адресу електронної пошти: zavoriska@me.gov.ua.

14 грудня 2018 року обговорення проекту постанови завершено.

У визначений термін зауваження та пропозиції до проекту постанови надійшли від 1 асоціації. Головним розробником зазначені ініціативи опрацьовано та надано обгрунтування щодо їх відхилення.

Результати обговорення (інформація з офіційного веб-сайту Мінекономрозвитку) :

проект постанови підтримано  - 237,

проект постанови не підтримано – 193.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json