Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Оголошення
На 2019 рік сформовано проекти планів перевірок бізнесу та проект плану комплексних перевірок
22.10.2018 | 13:56 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики.

На сайті оприлюднено сформовані на 2019 рік проекти планів перевірок бізнесу органами державного нагляду (контролю) та проект плану комплексних перевірок.

У разі якщо суб’єкт господарювання на плановий період включений до планів перевірок одночасно кількох органів державного нагляду (контролю), такі перевірки здійснюються комплексно - одночасно всіма органами державного нагляду (контролю), до планів перевірок яких включено суб’єкта господарювання.

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим перевіркам у плановому періоді (не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому), та до 1 грудня затверджують відповідні річні плани.

Відомості про таких суб’єктів господарювання вносяться до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) для автоматичного виявлення нею суб’єктів господарювання, які підлягають комплексним плановим перевіркам.

Суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексної планової перевірки шляхом письмового звернення до Державної регуляторної служби України до затвердження плану здійснення комплексних перевірок на 2019 рік, яке відбудеться 15.11.2018. У такому разі перевірка такого суб’єкта господарювання буде проводитися згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2